Jak zbudowane są panele prysznicowe?

Posted by armator on Sierpień 23, 2018 in Akcesoria |
panele prysznicowePanele prysznicowe, czyi urządzenia do zmiany strumienia wody i wykonywania masażu wodnego, występują na rynku w różnych odsłonach – zarówno pod względem ceny, jak i wielkości, a także materiału wykonania. Z racji tego, że powinny one służyć przez długie lata, warto postawić na modele z przynajmniej średniej półki cenowej – te będą miały bowiem zadowalającą wydajność.

Z jakich elementów składa się panel natryskowy?

Jego najważniejszymi częściami są:
– Dysze – to właśnie z nich wypływa woda masująca ciało; poszczególne panele mogą różnić się liczbą (od 4 do 8) oraz rozmieszczeniem dysz. Na panelu są one rozłożone symetrycznie względem siebie, po obu jego bokach. Ważne jest zaś to, że mogą one wytwarzać jeden albo kilka różnych rodzajów strumienia. Pracują one razem, osobno albo sekwencyjnie. Funkcje dysz są zależne od stopnia zaawansowania panelu.
– Rączka prysznicowa – która jest ruchoma, a zawiesza się ją na uchwycie albo drążku, zazwyczaj w środkowej części panelu; zawsze dołączony jest do niej elastyczny wąż.
– Deszczownica – zamontowana na górze panelu na stałe, najczęściej posiada możliwość regulacji kąta wypływu wody; zapewnia delikatny i przyjemny strumień wody.
– Bateria prysznicowa – termostatyczna albo jednouchwytowa, ta pierwsza zapewnia optymalną, wcześniej własnoręcznie ustawioną temperaturę wody na cały czas kąpieli.

Tagi:

Copyright © 2018 Pora na armatora All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.7.2 theme from BuyNowShop.com.


Blogi. Darmowe Blogi.