Kabina prysznicowa we wnęce

Posted by armator on Wrzesień 13, 2018 in Łazienka |

drzwi prysznicowe składaneNieduże łazienki potrzebują sprytnych rozwiązań, tak by udało się w nich zorganizować zarówno miejsce do kąpieli czy prysznica, jak również toaletę, miejsce do przechowywania kosmetyków i chemikaliów, a także miejsce na pralkę. Dobrym rozwiązaniem jest urządzenie tam zatem kabiny prysznicowej we wnęce, do której można dobrać drzwi prysznicowe składane.

 

Kabina prysznicowa we wnęce

Kabinę prysznicową we wnęce da się zorganizować nawet w niedużej łazience. Wystarczy zbudować jedną dodatkową boczną ściankę, a następnie dokupić odpowiednie drzwi składane, które po prostu będą odsuwać się na bok na zasadzie harmonijki. Taką kabinę można zorganizować bez brodzika, z odpływem bezpośrednio w posadzce. W przypadku drzwiczek składanych o szerokości 70 cm, takie miejsce do kąpieli da się zorganizować nawet w naprawdę malutkiej łazience, oszczędzając w ten sposób przestrzeń.

 

Gdzie kupić drzwi prysznicowe składane

Drzwi składane w dobrej cenie, które jednocześnie będą wytrzymałe i będą objęte kilkuletnią gwarancją najlepiej jest kupić w sklepie internetowym. Ceny zaczynają się od nawet 500 złotych, chociaż są również produkty znacznie droższe. Wszystko jest uzależnione od materiału, z którego zostały wykonane drzwi.

Tagi:

Copyright © 2018 Pora na armatora All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.7.2 theme from BuyNowShop.com.


Blogi. Darmowe Blogi.