O odpływach liniowych

Posted by armator on Wrzesień 14, 2018 in Łazienka |

odpływ liniowyNie każda osoba urządzająca łazienkę chce montować w niej brodzik. Zajmuje on sporo miejsca, nie zawsze pasuje do wystroju wnętrza, a jego rozmiar nie zawsze daje się dopasować do ilości wolnej przestrzeni. Ratunkiem dla takich osób są odpływy liniowe – rozwiązanie, które szturmem wdarło się do domowych łazienek i zdobywa coraz większą popularność.

 

Liniowy odpływ wody

 

Odpływ liniowy to nic innego, jak rynienka wykonana ze stali nierdzewnej, umieszczona w ścianie lub podłodze łazienki, służąca do odprowadzania wody spod prysznica. Z zewnątrz jest praktycznie niewidoczna i doskonale wtapia się w ogólną aranżację prysznica. Sam odpływ i syfon pozostaje ukryty.

Aby odpływy liniowe działały jak należy, najważniejsze jest zachowanie delikatnego spadku podłogi w łazience.

 

Niebywale praktyczne rozwiązanie

 

Wiele osób obawia się, że odpływy liniowe mogą być trudne do utrzymania w czystości. Nic bardziej mylnego! Czyszczenie odpływu tego rodzaju ogranicza się do wyciągnięcia niewielkiego metalowego koszyczka i przepłukaniu go pod bieżącą wodą.

Ogromną zaletą odpływów liniowych jest ich wysoka estetyczność. Dzięki nim podłoga prysznica może być wykończona dowolnymi kafelkami bądź płytkami, co daje pełną swobodę urządzenia wnętrza.

Tagi:

Copyright © 2018 Pora na armatora All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.7.2 theme from BuyNowShop.com.


Blogi. Darmowe Blogi.